DVD Osijek Gornji grad pomaže u sanaciji objekata nakon oluje u Požegi

Posted on Posted in Novosti

Članovi DVD Osijek Gornji grad pomagali su u sanaciji štete prouzrokovane olujom koja je poharala grad Požegu u petak, 25. lipnja 2021., u poslijepodnevnim satima. Tročlana ekipa dobrovoljnih vatrogasaca u sastavu Alen Grubišić, Dinko Moguš i Boris Biketa proveli su 30.lipnja i 1. srpnja u Požegi pružajući pomoć na uklanjanju opasnosti nastale na objektima nakon oluje te u pokrivanju oštećenih krovova, sve uz korištenje auto-ljestava u vlasništvu DVD Osijek Gornji grad.

Na ovaj način ponovno je potvrđeno kako vatrogasci pomažu daleko više od situacija u kojima dolaze „samo“ na gašenje požara, pokazujući ne samo otvoreno srce u pomaganju oštećenim stanovnicima, već i dobru opremljenost, a nadasve osposobljenost za upravljanje tako kompleksnom opremom.